! بیایید دقایق را به شماره اندازیم

. ... همه چی
! بیایید دقایق را به شماره اندازیم

من متولدِ پاییزم...

این روز‌ها آسمان دلم آنقدر ابری است
که حتّی پاییز هم برای امدن استخاره می‌کند
آنقدر رسیده ام
که هوس زرد شدن دارم
هوس ریختن
با باران یکی‌ شدن
دلم پاییز می‌‌خواهد.
باغچه ی پاییز من
سبز تر از بهار و
گرم تر از تابستان و
سرد تر از زمستان است
پاییز من آهنگ خش خش برگ دارد
سرود نسیم
رقص شاخه ها
پاییز چه کردی با من که اینچنین بی قرارانه
در انتظارت این روزهای آخر
تابستان را سپری می کنم.
پاییز زیبایم ! برایت دلتنگم.

بایگانی
نویسندگان

عصبانیت مردان از ۷ رفتار زنان در برابر مردان

چهارشنبه, ۳ مهر ۱۳۹۲، ۰۶:۲۴ ب.ظ

شما به عنوان یک زن بهتر می دانید که چه رفتارهایی می تواند بیشتر از هر چیزی یک مرد را آزار دهد؟ اما آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که کدام رفتارهای شما به شدت همسرتان را آزرده خاطر کرده و حتی موجب دور شدن او از شما شده است؟

به گزارش خراسان؛ البته درباره این رفتارها باید نظر و دیدگاه آقایان را هم جویا شد؛ به همین دلیل سراغ آن ها رفتیم و پرسیدیم بیشتر از همه کدام رفتارهای همسرشان برای آنها غیرقابل تحمل است و در نهایت از همه این گفته ها و شنیده ها و شکایت ها پرتکرارترینشان را انتخاب کردیم، که در ادامه می خوانید:

 


تمام وقت تو برای من است

این کاملا درست است که یک زن دوست دارد تا حد ممکن به همسرش محبت کند و نگذارد او هیچ وقت احساس تنهایی کند؛ طبیعتا مردها تا اینجا هیچ مشکلی ندارند اما گله آن ها از آن جا آغاز می شود که می گویند: «برخی خانم ها فکر می کنند تمام وقت مردشان تنها باید به آنها اختصاص داشته باشد و نه هیچ چیز دیگر. این موضوعی است که برای ما آزاردهنده است.» مرد می تواند عاشق همسرش باشد ولی در عین حال گاهی مدت زمان کوتاهی را به خودش اختصاص دهد و به دنبال کارها و تفریحاتی برود که از آنها لذت می برد؛ به عنوان مثال ساعتی از روز را صرف یک فعالیت ورزشی یا هنری کند.

 


شکستن ناخن دلیل منطقی برای گریه نیست!

شکستن ناخن یا شل شدن پاشنه کفش یا خرد شدن شیشه عطر و... هیچ یک دلیل نمی شود که مقابل همسرتان گریه کنید. ابراز احساسات زیاد برای موضوعات کوچک شاید برای زنان امری عادی باشد اما مردها بیشتر آن را یک نمایش اغراق آمیز می دانند؛ سعی کنید نسبت به موضوعاتی که مهم نیست، احساسات کمتری نشان دهید.

 

 

وقتی مدام به او زنگ می زنید

مردانی هستند که می گویند از این که همسرشان هر نیم ساعت یک بار به آن ها تلفن می زند یا مدام پیامک های بی محتوا می فرستد کلافه شده اند؛ از این که در تمام طول روز همسر آنها زنگ می زند و مکان آنها را چک می کند، اذیت می شوند. قبل از این که بخواهید برای چندمین بار در طول روز به همسرتان زنگ بزنید کمی فکر کنید که آیا واقعا کار شما آن قدر مهم هست که بخواهید سر کار با او صحبت کنید و وقتش را بگیرید و ذهنش را از مسائل کاری منحرف کنید؟

 


جیغ بنفش ممنوع!

با خنده و صدای بلند حرف زدن یا مدام با نفس بریده بریده (براثرخنده) ماجراهای نه چندان جالب را تعریف کردن، همیشه خوشایند نیست. برای موضوعی که مهم نیست نباید خیلی شلوغ کنید. در حقیقت صدای بلند و زیاد حرف زدن درباره موضوعات سطحی و بی معنی برای همه آزاردهنده است.

 


چرا در کارهای خانه کمک نمی کنی؟

به نظر خودتان آیا واقعا لازم است که مدام به همسرتان غر بزنید که چرا در کارهای خانه کمک نمی کند در حالی که خودش می گوید نهایت تلاشش را برای کمک به شما انجام می دهد. یاد بگیرید از شوهرتان برای کمک هایی که به شما می کند، تشکر کنید؛ وقتی او متوجه شود از رفتارش قدردانی می شود به طور قابل ملاحظه ای سعی می کند همان فردی شود که شما دوست دارید، پس لطفا کمتر غر بزنید و بیشتر قدرشناس باشید.

 


شما یک جاسوس نیستید

یکی از اتفاقات بدی که می تواند برای یک مرد بیفتد، این است که ناگهان ببیند همسرش در حال جست وجو در وسایل شخصی مثل کیف و گوشی تلفن همراهش است یا ایمیل های شخصی او را می خواند! چرا فکر نمی کنید این یک رفتار کاملا غیراخلاقی است. به یاد داشته باشید که چنین رفتارهایی نه تنها او را پنهان کارتر می کند بلکه کم کم چیزهایی را هم که به شما می گفت دیگر نمی گوید. چرا که دیگر احساس امنیت نمی کند.

 


الان به چه فکر می کنی؟

«الان به چه فکر می کنی؟» این جمله ای است که خیلی از خانم ها در طول روز بارها از شوهران خود می پرسند؛ اما واقعا چرا مهم است که او در فلان لحظه خاص چه فکری در ذهن دارد و به چه می اندیشد، اگر کمی منطقی فکر کنید متوجه می شوید که این سؤال چقدر بی فایده است و می تواند برای شخص مقابل آزاردهنده باشد و او را از دنیای آرام خودش خارج کند!

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۲/۰۷/۰۳
mozhgan hatami

نظرات  (۹)

خدائیش همه اش راست بود 
باید اینها رو رعایت کرد تا زندگی آرومی داشت
پاسخ:
دقیقآآآ .. باید سیاست داشته باشی تا بتونی خوب زندگی کنی ..
۰۳ مهر ۹۲ ، ۲۱:۴۹ هادی اسدی
حالا بزارین ازدواج کنم بعد میام نظرمو در مورد این مطلب میگم
پاکش نکنیناااااا!!!!
پاسخ:
از الان باید اطلاعاتتو بالا ببری آقای اسدی که بعدا به مشکل نخوری ..
البته باید همه اطلاعاتشونو بالا ببرن که به مشکل نخورن!!!
پاسخ:
are bache ha dostemon rast mige ha hamegi havaseton bashe be 2rost zendegi kardaneton!
۰۴ مهر ۹۲ ، ۱۲:۰۸ Ali Reza Tavallaei Rad
آی گل گفت : پس همیشه درست برخورد کنید . . . تا زندگی خوبی داشته باشید . 

جدی راست گفته ها الان همه ی دعوا ها یی ک توی فیلم ها نشون میده برای همین کارای خانوماست و با همین چیز ها شروع میشه و یه دعوای بزرگ میشه 
با اینکه میتونه خانوم خونه طرز فکرش رو عوض کنه و برداشت درست داشته باشه .... 


ولی چه فایده که بعد از اینکه یه اشتباهی میشه متوجه میشن  که اشتباه کردن ... 


زن باید مهربون 
با شوهرش دوست 
گیر نده 
از شوهرش در کار های خونه کمک نخواد   هه هه هه 
بهش هی زنگ نزنه که تو کجایی و چیکار میکنی ! خدایی بعضی وقت ها این کارشون خیلی بده من ک زنم اگه هی زنگ بزنه بگه کجایی دعواش میکنم هههههه ههه هه ههه 

نباید جاسوسی کنه توی وسایل شوهرش چون اعتماد ها کم میشه . 

این مطلب رو باید پرینت بگیرم و ببرم خونه به خانومم بدم تا هر روز بخونه ...  هه ههه هه ههه 
!
پس بقول آقای  اسدی پاک نکنینااااااا
پاسخ:
e  e e e mobarake aghaye tavallayi ..ezdevaj kardin be salamati peyvandetan mobarak..pas hatman be khanometon neshon bedin movazeb bashin davaton nashe ..he he he.arositonam k davat nistim !!! dg naaaaaaaaaaaaaaaa???
۰۴ مهر ۹۲ ، ۱۴:۵۸ هادی اسدی
آقای تولایی،ازدوااااااااج؟؟؟؟
بابا تبریک
چنتا بچه داری؟
دختره یا پسر؟
چی ی ی ی ی،دوقلو داری؟جدی؟؟؟
اسمشون چیه؟
ن عروسی دعوت کردی مارو نه آش دندونی بچه هات!!!
به تو هم میگن دوست؟؟؟

۰۴ مهر ۹۲ ، ۲۲:۲۰ Ali Reza Tavallaei Rad
همه عروسی اصلی خبرتون میکنم .... 

تا باشه عروسی باشه 

هادی جون خبرت میکنم . 

خانم حاتمی شما و دیگر دوستان هر کسی ک منو یادش باشه خبره ...   
باعرض تبریک وشادباش خدمت دوست عزیز .خوشم میادکه تا ی چیزی گفتی صاحب زن وبچه و... شدی!بپای هم پیرشید ایشاا....یادت باشه برای ازدواج دوم حتما همه رودعوت کنی:-).
۰۵ مهر ۹۲ ، ۱۸:۵۱ Ali Reza Tavallaei Rad
ممنون آقای payam khani
هه هه ههه ههه آره خوب توی این  دوره با این گرونی ها همه چشم انتظار یک عروسی هستند ... ازدواج دومم باید ببینم اگه این اولی اخلاقش بد باشه و  برخورد درستی نداشته باشه بعد بفکر دوم باشم تا الان که خوب بوده ...  
پاسخ:
یعنی باید گفت رو رو برم آقای تولایی راد ...
آقای خانی یاد بگیر که تو اولیش موندی !!!
ههههه.بایدخدمتت عرض کنم که کیس مناسبی پیدانمیشه. بعدشم حیف مجردی نیس اینایی که گرفتن دارن برمیگردن پشیمونن.میخای ماروهم بندازی توتله:-).
پاسخ:
سلام ..
شما اشاره کن ما خودمون میگردیم واستون آستین بالا میزنیم !!
در ضمن پشت هر مرد موفق یه زن موفق هست !

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی